Astrologie en Astronomie

Astrologie en Astronomie. Twee termen die een overeenkomst kennen, maar toch ook weer heel verschillend zijn.

Astrologie en Astronomie

Eén van de oudste methodes is astrologie, die gebruikt wordt om de stand van de planeten te bestuderen. Maar tot nu toe is astrologie geen erkende wetenschap. In de tijd van de Grieken waren er al astrologen die de standen van de planeten bestudeerden, dus is al een heel oude methode.

Wie maken gebruik van astrologie

Astrologie wordt ook weleens door een paragnost of een medium gebruikt om een horoscoop te berekenen. Dit kan een geboorte-, week- of maandhoroscoop zijn. Hierbij wordt gekeken naar de stand van de planeten. Die van toepassing zijn voor de persoon met betrekking op zijn geboorte, tijd en deze bepalen de periode waarbij de horoscoop betrekking op heeft.

Een medium of paragnost kan het karakter van een persoon beschrijven aan de hand van astrologie. En ook het verleden, heden en toekomst zien. Vaak lees je dit terug in een horoscoop. Echter die zijn vaak heel algemeen.

Astrologie en Astronomie

Horoscopen

Je vindt vele soorten horoscopen aangeboden met betrekking tot sterrenbeelden. En je kunt hier best iets voor jezelf uithalen. Maar in feite zijn horoscopen maar een klein deel van wat ze je in werkelijkheid kunnen bieden. Beter is, dat jij je eigen horoscoop door een erkend astroloog laat trekken. Dan weet je zeker dat je betrouwbare antwoorden krijgt, je vindt ze op Spirituele Hulplijn.

Het is beter om via een echte Astroloog een persoonlijke horoscoop te laten uittekenen en te laten berekenen. Want deze is strikt voor jou en uit deze horoscoop kun je meer zaken halen die enkel en alleen voor jou van toepassing zijn. En zo weet jij precies wat er voor jou in de sterren staat. Altijd fijn om een keer te weten te komen.

Astronomie

Astronomie is een werkzaamheid die zich bezighoudt met de studie van het universum. Hierbij wordt niet alleen sterren en sterrenstelsels in het universum bekeken door astronomen, maar ook de planeten van ons eigen zonnestelsel onderzocht. En nog steeds verdiepen wetenschappers zich in het universum en de planeten. Want het blijkt dat het universum oneindig is. En ieder emns maakt er een klein onderdeel van uit.

Astronomie komt uit het Grieks, de betekenis van dit woord is: ‘Kennis van de sterren.’ Het verschil tussen astronomie en astrologie is, dat astrologie een erkende wetenschap is en astronomie niet. Je kijkt met astrologie enkel naar de stand van de planeten. Bij astronomie kijk je naar de wetenschappelijke benadering van de sterren en planeten.

Als mens zijn we altijd al op zoek geweest naar onze toekomst. Door eens een online astroloog te raadplegen op de website Spirituele Hulplijn. Kun je veel wijzer worden. Maar heb je ook meer achtergronden gekregen over je eigen leven. En je verleden.

Uitgelichte profielen
Medium Laura>
Medium Laura
Paragnost Alieda>
Paragnost Alieda
Medium Catharina>
Medium Catharina
Medium Adrienne>
Medium Adrienne

Gastenboek
2025-10-30
Wow wat een zuivere en verhelderende antwoorden, veel is al uitgekomen en nu even wachten op de rest waarvan ik nu al voel dat het bezig is precies zoals je zei Oryn. Bedankt en ik bel je weer als de rest ook uitgekomen is! Liefs B
Bibi over Oryn
2025-10-28
Lieve Eefje wat ben jij een schat ❤️En hoe makkelijk doe jij dit. Dankjewel 🙏 Loes
Loesoe over Medium Eefje
2025-10-27
Heel erg bedankt voor alles en lieve groetjes j
jjj over Manuela Medium
2025-10-27
Lieve Maan, Nogmaals heel veel dank voor je geweldige ondersteuning van de afgelopen tijd. Haast niet te geloven maar alles wat je door mag geven klopt altijd!! Nogmaals dank jjj
jjj over Medium Maan
2025-10-25
Dankjewel !! Altijd erg goed en eerlijk!!!
Anja68 over Feline
2025-10-25
Al jaren mijn oprechte raadgeefster; Als ik weer eens in de knoop zit, weet ze meteen waar het aan schort en zet ze me weer op het rechte pad op inzichtelijke wijze. Verbazingwekkend zuiver altijd. Zóveel dank lieve Heleen!
Sju over Paragnost Heleen
2025-10-25
Wij hebben vanmiddag elkaar gesproken. Ik was erg depressief en wist eigenlijk niet zo goed waarom. Maar met alleen mijn naam en leeftijd zonder iets te zeggen kon jij mij al vertellen wat er aan de hand is en waarom. Er is een hoop duidelijk geworden voor mij. Ik ben erg blij dat ik jouw gesproken heb. xTammy
Tammy over Medium Jeanette
2025-10-25
Lieve Jeanette, ik ben de afgelopen aantal dagen zwaar min geweest, geen idee waarom, u heeft mij goed geholpen door te helpen en steun te bieden, wat u zei klopte, wat u mij adviseerde zal ik aan werken, ik laat het u weten hoe dit gegaan is. Liefs Louise
Louise over Medium Jeanette
2025-10-21
Lieve Joze altijd fijn om je te spreken. Liefdevol, goede waarnemingen en een fijn mens, dank!
Ank over Medium Joze
2025-10-21
Lieve Joze, Bedankt voor ons gesprek. Je hebt me weer wat ademruimte gegeven waarbij ik wat meer vertrouwen heb kunnen bijtanken omtrent de situatie tussen mij en mijn ex. Ook dat je bevestigde dat mijn gevoel mbt verhuizen klopt. Thx en een dikke knuf uit het zuiden JT
Jos 1971 over Medium Joze